Archiv pro rubriku: Reprezentace

První nejpočetnější skupina připravena k odletu na MS 2017 v Kanadě. Přejeme klidný let a hodně štěstí v dalších dnech.

23795041_1521016734620165_6884246192374973632_n

Měsíc do Mistrovství světa

ringette-feature-1024x594

Zbývá už jen měsíc do prvního zápasu našich hráček na Mistrovství světa v Kanadě!!

Stále hledáme partnery, kteří nám pomohou finančně či materiálně zabezpečit náš tým. Ringet je u nás stále hodně mladým sportem, a tak si hráčky téměř všechny náklady platí ze svého. Každá i sebemenší pomoc je velice vítána. Číslo našeho účtu: 270352110/0300.
Pro více informací pište na e-mail: hulkova@ringet.cz. Děkujeme za Vaši podporu!

The Czech national team has just one month before first game! 2017 World Ringette Championships, in Mississauga. Our team will be there for the second time. Ringette is still new sport in our country, so our players have to pay almost everything by themselves. We kindly ask if you can help our team.. Every kind of support is still very welcome.
Number of our account is IBAN: CZ31 0300 0000 0002 7035 2110, BIC: CEKOCZPP or paypal account: hulkova@ringet.cz. If you have any questions, do not hesitate to ask us at email: hulkova@ringet.cz.
Also you can support us here: https://www.generosity.com/…/help-czech-ringette-go-to-the-…
Thank you for your help!!!

 

české ringetové hry 2016 a kempZveme Vás na další prodloužený ringetový víkend, a to 4. – 6.11.2016. První ze série přípravných kempů na nadcházející Mistrovství světa 2017 je určena nejen hráčkám reprezentace, ale i všem ostatním hráčkám a hráčům ringetu. Svůj prostor na kempu dostanou i úplní začátečníci. Vedení tréninků se ujala Anniina Tuomola (FIN) a čeští reprezentační trenéři. Získané dovednosti z tréninků, pak můžete uplatnit během sobotního turnaje. Využijte této příležitosti, přijďte společně s námi poznat kouzlo ringetu, pobavit se a poznat nové přátele. Více informací naleznete v události (odkaz níže) nebo nám napište na e-mail sekretariat@ringet.cz. Těšíme se na Vás! https://www.facebook.com/events/164847943854327/

Oficiální poděkování

team2015sponzorJménem svým i jménem Českého svazu ringetu bych ráda poděkovala Mezinárodní ringetové federaci, všem zúčastněným týmům, dobrovolníkům, všem našim partnerům a sponzorům, reprezentačnímu výboru ČSRI i dalším jednotlivcům, kteří nám umožnili účast na Mistrovství světa v Helsinkách. Největší poděkování však patří realizačnímu týmu a především samotným hráčkám za předvedené výkony a reprezentaci České republiky na ledě i mimo něj. Děkuji za jednotné týmové rozhodnutí odehrát všechny naše zápasy na čistý čas i bez ohledu na výsledek a únavu. Věřím, že všechny získané zkušenosti společně využijeme k dalšímu rozvoji ringetu v České republice. Je mi obrovskou ctí, že jsem se této první významné události českého ringetu mohla zúčastnit právě s Vámi a těším se na další společné ringetové chvíle. Na závěr nesmím zapomenout na Eiju Immonen, fanoušky v Helsinkách a na krásné přivítání na letišti v Praze. Ještě jednou všem moc děkuji!
Veronika Hůlková

In my name and in the name of Czech Ringette Association I would like to thank to International Ringette Federation (IRF), to all participating teams, to volunteers, to all our partners and sponsors, to the representation comittee of ČSRI and to another individuals, who helped us to be on the World Championship in Helsinki. The biggest thanks belongs to realization team and mainly to players themselves for shown performance and representation of Czech republic on ice and beyond. Thank you for united team decision to play all matches in full time regardless of the score and of the tiredness. I believe, that all gathered experiences will be used for developping of ringette in Czech republic. I am honored, that I could be part of this first important event of Czech ringette just with you and I am looking forward to another shared ringette moments. At the end I should not forget to Eija Immonen, fans in Helsinki and for nice welcome in Prague at the airport. Once more thanks to all of you!
Veronika Hůlková
President of Czech Ringette Association

Sam Jack’s Trophy

Kdo čekal vyrovnané zápasy v elitní divizi Mistrovství světa 2016 mezi Finskem a Kanadou, musel být po dnešním druhém utkání zklamán. Až překvapivě jednoznačnou záležitostí pro finský výběr byl zisk titulu Mistra světa 2016. I v druhém duelu kralovaly domácí hráčky a po konečném výsledku 13:0 se zaslouženě radovaly ze zlatých medailí. Stav série 2:0 (8:2, 13:0). Gratulujeme!

teamfin2015

President’s Trophy finále

President’s Trophy zná svého vítěze! Snad nejkrásnější zápas celého mistrovství zařídily juniorky Kanady a Finska. Druhé finálové utkání bylo ještě vyrovnanější a o vítězi muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém byly šťastnější kanadské hráčky. Výsledek finálové série: Finsko U20 x Kanada U21 0:2 (5:7, 9:10).

vítězky MS 2016 President's Trophy - tým Kanada U21
vítězky MS 2016 President’s Trophy – tým Kanada U21

Šestý den Mistrovství světa

President´s Trophy

Švédsko x Slovensko 12:0 (photocredit: SKRL)
Švédsko x Slovensko 12:0 (photocredit: SKRL)

V prvním zápase dnešního dne se loučilo s premiérovou účastí na mistrovství světa Slovensko. Zápas proti Švédsku U20 začalo sice nadějně a po první čtvrtině drželo výsledek 0:0. Od druhé části mladé švédky již nepřipustily žádné drama a ladně si dokráčely pro první body na turnaji. Konečný výsledek Slovensko x Švédsko U20 0:12.

Finsko U20 x Kanada U21 (photocredit WRC2016)
Finsko U20 x Kanada U21 (photocredit WRC2016)
Švédsko x USA 12:0 (photocredit SKRL)
Švédsko x USA 12:0 (photocredit SKRL)

Druhý a třetí zápas byl předzvěstí finálových bojů. O postupujících již bylo rozhodnuto, a tak si týmy Finska U20 x Kanady U21 a USA x Švédska vyzkoušely boje o cenné kovy nanečisto. Švédsko si s chutí zastřílelo do sítě USA a vyhrálo výsledkem 12:0. Vyrovnaný duel nabídlo utkání Kanady a Finska, kde se rozhodlo o vítězi až v závěrečné čtvrtině. Konečný výsledek 8:5 pro Kanadu.

 

Švédsko U20 x Česká republika 13:0
Švédsko U20 x Česká republika 13:0

Čtvrtý a poslední zápas dne, Švédsko U20 x Česká republika, byl také posledním zápasem pro oba celky na tomto šampionátu. Švédky povzbuzené ranním úspěchem nedaly našim hráčkám mnoho prostoru a jednoznačně je přestřílely 105:34. Konečné skóre 13:0. Nejlepší hráčky zápasu: Riikola Emilia a Nina Beznosková.

Nejužitečnější hráčky týmů: Nikkola Reetta (SWE U20), Veronika Hůlková (CZE), Jana Kardošová (SVK)

201611 mvp

Sam Jack´s Trophy

Kanada x Finsko 2:8 (photocredit Jouni Valkeeniemi)
Kanada x Finsko 2:8 (photocredit Jouni Valkeeniemi)

Přes 3,5tisíce diváků sledovalo první zápas o titul Mistra světa 2016 mezi Finskem a Kanadou. Domácí hráčky školily Kanadu v efektivitě střelby a v první části si zajistily slušný náskok 4:1. Hostující tým sice přidal, ale do konce utkání jasně dál dominovaly finky, které si došly pro první vítězství v sérii. Konečné skóre se zastavilo na výsledku 8:2.

Pátý den MS 2016

Finsko U20 x Švédsko U20 27:0 (photocredit Jouni Valkeeniemi)
Finsko U20 x Švédsko U20 27:0 (photocredit Jouni Valkeeniemi)

Pátý den a další tři vysoké výsledky. V ranním zápase neměly rozjeté mladé finky slitování se svými vrstevnicemi ze Švédska, které jednoznačně přehrály o 27 gólů. Konečný výsledek Finsko U20 x Švédsko U20 27:0.

Slovensko x Švédsko 0:27 (photocredit: Jouni Valkeeniemi)
Slovensko x Švédsko 0:27 (photocredit: Jouni Valkeeniemi)

Žluto-modré barvy si spravily chuť v druhém utkání. Stejným výsledkem si Švédsko připsalo výhru nad Slovenkami, konečný výsledek tedy Slovensko x Švédsko 0:27.

Kanada x USA 19:0 (photocredit Jouni Valkeeniemi)
Kanada x USA 19:0 (photocredit Jouni Valkeeniemi)

 

I třetí zápas byl jasně pod taktovkou jednoho týmu. Poměr střel 109:7 hovoří za vše. Kanada U20 x USA 19:0.

 

 

Zítřek pravděpodobně nabídne mnohem vyrovnanější utkání. Nádech nadcházejících bojů o medaile bude k vidění v zápasech Kanady U21 x Finska U20 a USA x Švédska. Český, slovenský i švédský (U20) tým čekají poslední zápasy, které rozhodnou jen o umístění na 5. – 7. místě. Od 19h místního času přijde na řadu bitva nejdůležitější, a to první zápas Sam Jack´s Trophy – Kanada x Finsko.